vítá Vás manikérka ILONA

členka Clubu ESSENS mé číslo sponzora 15 000 709

 

 Přírodní nehty nebyly nikdy tak krásné !

VLOŽTE SE DO PÉČE PROFESIONÁLKY S TITULEM "JESSICA MASTER CLASS"
Vyzkoušejte péči o Vaše ruce s prvotřídními výrobky řady JESSICA.
Ke každé zákaznici je přistupováno individuálně a dle detailní analýzy stávajícího stavu nehtů jsou aplikovány Jessica přípravky.
Jessica manikúru vyhledává dámská i pánská klientelu.

Něco víc o Jessica manikúře

Jessica, je přední světovou autoritou v oboru péče o přirozené nehty. Dosáhla dokonalé znalosti o tom, co je důležité pro získání a udržení krásných nehtů. Unikátní JESSICA System je založen na pečlivě diferencovaném přístupu k rozdílným typům nehtů. Péče založené na „přístupu šitém na míru tak, že se mu nic jiného nevyrovná“.

Do Ameriky přijela v roce 1962. Záhy zjistila, že jejím životním posláním je vytvořit a rozvíjet systém přírodní péče o nehty, ojedinělý ve svém estetickém ztvárnění a zároveň efektivnosti.
Unikátní JESSICA System je založen na pečlivě diferencovaném přístupu k rozdílným typům nehtů. Péče založené na „přístupu šitém na míru tak, že se mu nic jiného nevyrovná“.
“Všechny nehty nejsou stejné!” říká Jessica.“Nehty má každý jiné – stejně jako vlasy nebo pleť.“ Je naprosto nemožné poskytnout všem typům nehtů stejnou péči a udržet je tak zdravé.
Jessičina hloubková analýza vedla k vytvoření inovovaných přípravků určených k péči o charakteristické odlišnosti, suchých, křehkých, loupajících se, slabých, normálních a poakrylových nehtů.  Základem JESSICA System je především preciznost a schopnost věnovat se do nejmenších detailů specifickým problémům a dosáhnout zdraví jako nejdůležitějšího předpokladu krásných nehtů. Za tímto účelem jsou její výrobky koncipovány tak, aby maximálně využívaly blahodárnou, hojivou sílu přírody.
Jessica Clinic (první byla otevřena v roce 1969) byla a nadále zůstává místem zrodu mnoha inovací. Jessičina odvaha a chuť experimentovat vedly k tomu, že vyzkoušela přístupy, které nebyly nikdy předtím realizovány. Vyvinula Natural Nail Transplant, metodu, která umožňuje, aby zlomené nehty mohly být neviditelně replantovány – a to bez jakýchkoli umělých prostředků.
JESSICA System se svoji reputací stal synonymem pro významnou a slavnou klientelu celého světa. Manželky prezidentů, filmové hvězdy, modelky a VIP osobnosti jsou často k vidění v Jessica Clinic na bulváru Sunset v Hollywoodu.
Dnes je Jessica zakladatelkou a generální ředitelkou Jessica Cosmetics International. Mladá dívka z Rumunska zanechala svou stopu na celém kosmetickém průmyslu. Ona jako první prosazovala a vyučovala systém přírodní péče o nehty, ona jako první otevřela kosmetický salón zaměřený výhradně na nehtovou péči. Produkty JESSICA pokrývají trh salonů i obchodů celého světa.
 
Dnes je Jessica vyhledávána médii jako poradce v oblasti péče o nehty a její slova jsou pravidelně citována v časopisech jako Elle, Vogue, Harper’s Bazaar a Queen. Odbornice na péči o nehty, lektorka a majitelka velké společnosti Jessica je skutečně a doslova ztělesněním „amerického snu“.
 
  
New York Times nazvali Jessicu Vartoughian „první dámou péče o nehty“. Mohli bychom však o ní také hovořit jako o ženě, která beze zbytku realizovala to čemu říkáme americký sen.
 
 
Jessica Vartoughian, je přední světovou autoritou v oboru péče o přirozené nehty. Dosáhla dokonalé znalosti o tom, co je důležité pro získání a udržení krásných nehtů.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one